Indywidualne rozwiązania dla Twojej branży przemysłowej

Chcąc sprostać wymaganiom różnorodnych branż firma Krautzberger stworzyła szeroką gammę produktów najwyższej jakości i wydajności.

W dzisiejszych czasach rośnie zapotrzebowanie na produkty przyjazne dla środowiska i energooszczędne. Cyfryzacja, rosnąca świadomość społeczeństwa oraz oczekiwania klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju wymagają ponownego przemyślenia procesu produkcji. Jako firma zapoznajemy się z różnymi branżami przemysłu i ich procesami produkcyjnymi, tak aby jeszcze lepiej sprostać waszym oczekiwaniom.

Każda branża ma określone wymogi prawne, strukturę oraz jakość swoich produktów. Dzięki przeprowadzanym testom i ocenie możemy zoptymalizować proces produkcji i osiągnąć pożądane rezultaty w technice powierzchniowej. Firma Krautzberger oferuje produkty całkowicie pozbawione metali nieżelaznych, uszczelnienia i opakowania przeznaczone do kontaktu z żywnością, jak również elementy przenoszące materiał ze stali nierdzewnej.

Aplikacja klejów, olejów, środków antyadhezyjnych, środków spożywczych, farb, glazur czy lakierów funkcjonalnych nie jest nam obca. Od wielu lat ściśle współpracujemy z renomowanymi klientami na całym świecie w celu optymalizacji procesów. Opierając się na naszej szerokiej wiedzy, możesz dowiedzieć się więcej o wybranej branży przemysłu. Należą do niej m.in.: przemysł motoryzacyjny, drzewny, szklarski czy skórzany.

Sektory przemysłu

Przemysł motoryzacyjny

Przemysł materiałów budowlanych

Przemysł ceramiczny

Przemysł spożywczy

Przemysł odlewniczy

Przemysł szklarski

Przemysł skórzany

Przemysł tworzyw sztucznych

Przemysł drzewny

Napisz do nas!