Branże

Rozwiązania na miarę dla Twojej branży

Aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące jakości i efektywności ekonomicznej w technologii powierzchniowej, firma Krautzberger opracowała w ostatnich dziesięcioleciach szeroką gamę produktów spełniających wymagania poszczególnych branż.

W ramach oceny cyklu życia wzrasta zapotrzebowanie na produkty przyjazne dla środowiska i energooszczędne. Cyfryzacja i rosnące oczekiwania klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju wymagają ponownego przemyślenia procesu produkcyjnego. Już od wielu lat koncentrujemy się na procesach produkcyjnych różnych branż i ich wymaganiach.

Należy spełnić nie tylko wymogi prawne, ale także wymagania dotyczące stanu i jakości, które różnią się w poszczególnych branżach. Zorientowane na praktykę testy i oceny mają pomóc w optymalizacji procesów i osiągnięciu pożądanych rezultatów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w dziedzinie technologii powierzchni. W naszym portfolio produktów oferujemy wyroby całkowicie pozbawione metali nieżelaznych, uszczelki i opakowania dopuszczone do kontaktu z żywnością oraz wszystkie elementy transportujące materiał wykonane ze stali nierdzewnej.

Stosowanie klejów, olejów, środków antyadhezyjnych, środków spożywczych, glazur i lakierów funkcjonalnych nie jest nam obce. Od wielu lat ściśle współpracujemy z renomowanymi klientami na całym świecie w celu optymalizacji tych procesów. Możesz skorzystać z naszej szerokiej wiedzy branżowej, aby dowiedzieć się więcej o wybranej przez siebie branży. Należą do nich takie branże  jak motoryzacja, przemysł drzewny, meblarski, szklarski, ceramiczny, skórzany, tworzyw sztucznych i spożywczy.

Przegląd branż

Przemysł motoryzacyjny

Przemysł materiałów budowlanych

Przemysł ceramiczny

Przemysł spożywczy

Przemysł odlewniczy

Przemysł szklarski

Przemysł skórzany

Przemysł tworzyw sztucznych

Przemysł drzewny

Napisz do nas!